FIAT - DÍLENSKÉ PŘESTAVBY

FIAT

STRATEGICKY SILNÝ

Nabídka produktů pro Fiat Van zahrnuje neomezeně možností. Podlahy a vnitřní obložení pro ochranu nákladového prostoru, střešní nosič, regály a mnoho dalších. Každé užitkové vozidlo je možné vybavit na základě specifických potřeb zákazníka. Nabízíme nadstandardní a přizpůsobitelná řešení montáže pro všechny modely užitkových vozidel Fiat. Podívejte se na náš katalog a vyžádejte si cenovou nabídku zdarma.

Regály, které jsou k dispozici v různých velikostech, jsou navrženy tak, aby pracovní nástroje byly vždy po ruce. Volný prostor, který v nákladovém prostoru vznikne díky Store Van regálům lze bez problému využívat pro další účely.

Regály s řádným prostorem jsou tím nejlepším nástrojem pro skladování nákladu ke každodenní pracovní činnosti. Díky designu a uspořádání nabízí regál úložné prostory a pohodlí! Na policích je možné ukládat vše, od malých dílů až po středně velké materiály.

Pohodlí obsluhy je zaručeno, díky velké nabídce příslušenství pro užitkové automobily, jako jsou: pracovní stůl, sada na ruční mytí, držák role papíru, držák lahví, organizmy, úložné boxy a mnoho dalších.

Ergonomické řešení designu

Patentované a certifikované výrobky

Záruka 3 roky